April 12, 2025
Evenementen 1–6 van 6

- Podiumkunsten
- Brussel
Ya no queda nada de todo esto
Dit werk van Teatro de La Abadía en het collectief Drift, gepresenteerd op het Interphono festival, onderzoekt de relatie tussen private en publieke ruimte, identiteit en territorium in Europese buurten en probeert mensen te verbinden in een context van eenzaamheid.
12 april 2025

- Film
- Brussel
BIFFF 2025
In totaal nemen negen Spaanse films deel aan het 43e editie “Brussels International Fantastic Film Festival”.
11 apr – 20 apr 2025

- Visuele kunsten
- Brussel
Kids don´t run around the patio. It´ll seem bigger
De kunstenares Esther Gatón toont in een solotentoonstelling het resultaat van haar artistieke residentie in Wiels.
9 apr – 26 apr 2025

- Film
- Brussel
Panorama Cinéma Ibérique
Spanje en Portugal organiseren een filmserie op verschillende locaties in Brussel om het begin van de democratische transities in beide landen te herdenken.
7 apr – 12 apr 2025

- Podiumkunsten
- Vlaanderen
Romeo + Julia
De Spaanse choreograaf Marcos Morau en het Ballet van de Opera Vlaanderen herinterpreteren Shakespeates beroemde tragedie in de Gentse Opera.
15 mrt – 12 apr 2025

- Visuele kunsten
- Wallonië
Germán Duarte en Martine Souren: Confidences
Germán Duarte Agero en Martine Souren presenteren in kunstruimte Le Neuf een gezamenlijke collectie prints en keramiek waarin traditionele en hedendaagse technieken en stijlen samenkomen.
14 mrt – 13 apr 2025